Liberty National 2018 - 6U Division

6 & Under - 35

  • 1st Place - DeNair Kindel of Beat The Streets Detroit / WL

  • 2nd Place - Connor Renfro of Odessa Wrestling

6 & Under - 40

  • 1st Place - Wesley Martin of 2TG

  • 2nd Place - Kejuan Rainey of Victory Wrestling

  • 3rd Place - rylan runyan of Team Porcelli

  • 4th Place - Calvin Woodberry of Beat The Streets Detroit / WL

  • 5th Place - Trace Core of Marceline Kids Wrestling

  • 6th Place - DK Davis of Glory Wrestling Club

6 & Under - 45

  • 1st Place - Elias Faith of Faith Fight Club

  • 2nd Place - Jett Johnson of North Brevard Wreslting Associ

  • 3rd Place - Paxton Terry of Nebraska Boys

  • 4th Place - Weston Charmoli of Pinnacle

  • 5th Place - Anthony Colvin of Nebraska Wrestling Acadamy

  • 6th Place - Daelin Spry of Team Minion

6 & Under - 50

  • 1st Place - Paxton Morgan of Westside Wrestling Club

  • 2nd Place - Elias Rhodes of Nebraska Wrestling Acadamy

  • 3rd Place - Lucas Layne of North Brevard Wreslting Associ

  • 4th Place - Shion Holmes of St. Louis Warriors

  • 5th Place - sydell Sperry of North West Grapplers

  • 6th Place - Rogan Halligan of Greater Heights Wrestling

6 & Under - 55

  • 1st Place - Terrance Crawford Jr of Ready RP Nationals

  • 2nd Place - Liam `Catfish` Jennett of Team Porcelli

  • 3rd Place - Carter York of Rare Breed Academy

  • 4th Place - Easton Coufal of Millard South

  • 5th Place - Daxton Folsom of Greater Hights Wrestling 

  • 6th Place - Rocky Thompson of grain Valley Youth wrestling

6 & Under - 60

  • 1st Place - Levi halbert of Nebraska Boys

  • 2nd Place - Jax Jesse of Lawson Youth Wrestling

  • 3rd Place - Waylon Circo of Excelsior Springs Youth Wrestl

  • 4th Place - Zion Mondaine of St. Joseph Metro Kids

  • 5th Place - Garrett Davis of Macon Youth Wrestling

  • 6th Place - Rory McRill of Greater Hights Wrestling 

6 & Under - 65

  • 1st Place - Max Weatherspoon of Lawson Youth Wrestling

  • 2nd Place - Colt Collins of Excelsior Springs Youth Wrestl

  • 3rd Place - traelin white of Pontiac Huskies

  • 4th Place - Aiden Moppin of Greater Hights Wrestling 

6 & Under - 70

  • 1st Place - Rosco Lewis of Prodigy

  • 2nd Place - Quincy Hicks of Macon Youth Wrestling

  • 3rd Place - Gage Vest of West Platte Youth Wrestling

  • 4th Place - Hunter Gauc of Hannibal youth wrestling club

6 & Under - HWT

  • 1st Place - EMMETT WHITAKER of Rolla Wrestling Club

  • 2nd Place - Mykal Robles of Nebraska Wrestling Acadamy

  • 3rd Place - Tanner Singleton of Kirksville

  • 4th Place - Cayden Witmer of Beat The Streets Detroit / WL

  • 5th Place - Dawson Smith of Beat The Streets Detroit / WL

  • 6th Place - Treygan Burkhead of Bethany USA